طرح زندگی سبز که می توانید از آن استفاده کنید

طراحی داخلی بهترین تجربه در زندگی من است که به من اجازه داده هر روز انرژی خلاقانه خارق العاده ای را تجربه کنم. با این حال باید اعتراف کنم که حرکت به سمت “طراحی زندگی سبز” باعث می شود گاهی موهایم را بیرون بیاورم.

اشتباه نکنید ، من مقاله زیادی درباره رونق آینده در Green Living Design و اینکه چگونه ما ، به عنوان طراح ، باید در خط مقدم جنبش باشیم ، نوشتم. با گفتن این موارد ، متوجه می شوم که بسیاری از مشتری های من اغلب وقتی من حتی به طور عادی به جنبه سبز عنصر طراحی برای خانه جدید یا لوازم جانبی آنها اشاره می کنم ، با آن نگاه “آهو در چراغ جلو” به من نگاه می کنند.

این نیست که اکثر افراد اهمیتی نمی دهند. انجام می دهند. این است که بیشتر افراد طراحی دیوار سبز   احساس می کنند که به آنها قبض کالایی تحویل داده می شود زیرا در حال حاضر چیزی مد روز یا مد است و نمی تواند هیچ تأثیر مستقیم بر زندگی آنها در حال حاضر داشته باشد. “سبز شدن” کاری است که مردم هالیوود انجام می دهند ، نه یک مصرف کننده متوسط.

این قبلاً درست بوده و بله ، در بعضی از بخشهای “طراحی سبز” هنوز هم وجود دارد. با این حال ، من دریافتم که عناصر مشترکی وجود دارد که اگر به درستی ذکر شود ، همه می توانند از نقطه نظر سبز عقب بمانند.

بنابراین ، عناصر اساسی برخی از طرح های جامد زندگی سبز که اکثر آنها می توانند در زندگی خود ببینند چیست؟ من چهار مورد را لمس می کنم که اگر در حال بازسازی یا ساخت و ساز هستید ، می توانید در آن قسمت از طراحی انجام دهید. واحدهای گرمایش / هوا ، تهویه مطبوع هوا ، طراحی دیوار ، عناصر عایق بندی و در آخر عناصر طراحی درب و پنجره.

سیستم هایی ظهور کرده اند که از ویژگی “Air Forced Air” استفاده می کنند که به عنوان بخاری های فضایی تابشی شناخته می شود. بسیاری از سازندگان از جنبه گرمایش اجباری خوششان می آید به این دلیل که قسمت بزرگی از مجاری که باید در طراحی خانه استفاده شود را از بین می برد. برخی از سازندگان و بسیاری از بخش های آتش نشانی ، از نظر میزان کارکرد مجاری کمتر ، مانند بعضی اوقات می تواند به گسترش آتش سوزی در یک خانه کمک کند.

طراحی دیوار با افزایش قیمت در قیمت های انرژی ، از اواخر سال مورد توجه قرار گرفته است. بسیاری از سازندگان ایده دیوارهایی را که در ساخت بیرونی کمی ضخیم تر هستند دوست دارند. بسیاری از آنها به دیوارهای خارجی با ضخامت 12 اینچ با مقدار R بالا نگاه می کنند ، که این امتیاز با توجه به مقاومت حرارتی ماده است. این به شما مقادیر انرژی بهتری می بخشد و همراه با مواد سبز بهتری که درون دیوارها قرار دارند ، می تواند در هزینه های کلی انرژی صاحب خانه صرفه جویی کند.

عناصر عایق با برخی گزینه های عالی عایق سلولزی در دسترس مصرف کنندگان ، همچنان در فاکتور “سبز” افزایش می یابند. برخی از این رتبه بندی ها در بعضی موارد به اندازه R-60 هستند و می توانند هزینه های اداره خانه را در بحث انرژی بسیار کاهش دهند.